مطلب نیوز: مدیرکل همکاری‌های سمعی، بصری و نمایش خانگی در پاسخ به سوال مطلب نیوز مبنی بر ادامه یافتن پخش سریال 24 در شبکه ی خانگی گفت:" بله ادامه خواهد یافت. فقط قسمت هایی که متضمن توهین به ایران، اسلام و مسلمانان باشند، حذف خواهند شد. تا الان نیز مترجم و مدیر دوبلاژ عالی عمل کرده اند."

پخش سریال 24 با بازی کیفر ساترلند در نقش جک باور از مرداد سال گذشته به صورت مرتب در شبکه ی خانگی آغاز شد اما در اوایل فصل چهارم به دلیل حضور شخصیت های ایرانی در قالب تروریست پخش آن نامنظم شد. بهرام زند مدیر دوبلاژ این سریال محبوب است.

سعید رجبی فروتن در  پاسخ به این سوال، که چرا پخش عناوین سینمایی ایرانی در شبکه ی خانگی کم شده است گفت:" به دلیل تیز شدن تیغ گیوتین کپی کارها، سارقان اینترنتی،دزدان ماهواره ای و ... عرضه کارهای جدید با ریسک زیادی همراه شده است."

اما رجبی فروتن در پاسخ به سوال دیگر ما، که آیا باز هم سریال های خارجی در شبکه ی خانگی پخش می شوند، گفت:" بله دو سریال جاسوسان و فرینچ از سوی قرن 21 و هنر هشتم در حال آماده سازی هستند."

سریال های گروگان و فرار از زندان تا کنون  به طور کامل در شبکه ی خانگی پخش شده اند و پخش سریال های 24، لاست و جریکو نیز در شبکه ی خانگی ادامه دارد.

____________________

منبع: مطلب نیوز