تبلیغات
سریال 24 - نتایج نظرسنجی های وبلاگ 24
 

 

سلام
این صفحه که به تازگی ایجاد شده است نتایج نظرسنجی های گذشته ی وبلاگ را در خود به نمایش می گذارد و شما می توانید نتایج گرفته شده در گذشته را در این قسمت مشاهده کنید .
امیدوارم این بخش هم مثل دیگر بخش های وبلاگ مورد توجه تان قرار گیرد .

نتیجه ی اولین نظرسنجی وبلاگ
این نظرسنجی که در رابطه با نظر شما در رابطه با وبلاگ ما بود مورد توجه بسیاری قرار گرفت . طوری که از تاریخ 2 فروردین تا 7 مهر 19 نفر در آن شرکت کردند و در آن متوجه شدیم که روند کار وبلاگ مورد توجه بازدیدکنندگان آن شده و رضایت شما را در بر گرفته است .
نتایج نظرسنجی را هم می توانید در اینجا ببینید :

نتیجه نظرسنجی شماره 1

نتیجه دومین نظرسنجی وبلاگ
این نظرسنجی كه در رابطه با بهترین مامور عملیاتی CTU‌ در فصل های مختلف سریال از نظر شما بازدیدكنندگان بود از تاریخ 8 مهر 1390 بر روی وبلاگ قرار گرفت و تا اول آبان 1390 بر روی وبلاگ قرار داشت . در این مدت 22 نفر در نظرسنجی شركت كردند كه در نهایت گزینه ی شماره 2 یعنی " كورتیس مائینگ " برگزیده شد .

نتایج این نظرسنجی را می توانید اینجا ببینید :

نتیجه نظرسنجی شماره دو وبلاگ

نتیجه سومین نظرسنجی وبلاگ
سومین نظرسنجی وبلاگ كه در رابطه با " نظر شما در رابطه با اینكه چه كسی میتواند بهترین مدیر CTU باشد ؟ " بود برگزار شد و با استقبال و شركت فوق العاده شما بازدیدكنندگان و علاقه مندان شد .
این نظرسنجی كه از تاریخ 27 آذر 90 بر روی وبلاگ قرار گرفته بود در پایان با شركت 217 نفر به پایان رسید و در انتها گزینه اول یعنی " جك باور " با 114 رای و بیش از 52 درصد از آراء انتخاب شد . 
در ادامه می توانید تعداد آراء داده شده را مشاهده كنید :

نتیجه سومین نظرسنجی وبلاگ