تبلیغات
سریال 24 - تغییرات در راه است !
 

 
سلام
مدتی هست كه تصمیم گرفتم در جهت بهبود كار وبلاگ و همچنین احترام به شما بازدیدكنندگان و دوست داران وبلاگ تغییراتی را هر چند كوچك در وبلاگ ایجاد كنم . از این رو قصد داریم تا از تغییراتی سطحی مثل ظاهر وبلاگ شروع كنیم و به تغییراتی بزرگ مثل افزودن امكانات جانبی برای استفاده كاربران برسیم . 
تغییراتی كه در وبلاگ صورت خواهند گرفت عبارتند از : 
تغییرات ظاهری ( مانند تغییر در بخش تبلیغات - بهینه سازی كدنویسی قالب - طراحی لوگو و قرار دادن آن در تصاویر وبلاگ - ایجاد یك استاندارد برای تصاویر مورد استفاده در مطالب - بخش تماس با ما حرفه ای - و ... )
افزودن امكانات ( مانند ایجاد تالار گفتگو - گالری عكس - فروشگاه - و ... )

امیدواریم تا با ایجاد این تغییرات در وبلاگ , بیش از پیش رضایت شما را جلب كنیم . 
از دوستانی هم كه ایده ای را برای انجام این تغییرات در ذهن دارند درخواست میكنیم تا با ارسال ایمیل یا نظر خود برای ما , ما را مطلع كنند . 
با تشكر
به روز رسانی !
همانطور كه مشاهده می كنید در اولین قدم در جهت ایجاد تغییرات در وبلاگ ,‌شاهد تغییر قالب وبلاگ و همچنین افتتاح تالار گفتگوی وبلاگ می باشیم . 
تغییرات ظاهری قالب وبلاگ كاملا مشهود می باشد و حتی امكان دارد امكانات جدیدتر و كاملتری هم در آن قرار داده شود . تعداد 2 صفحه ی جدید نیز به وبلاگ اضافه شده كه " معرفی وبلاگ سریال 24 به دوستان " و " عضویت در خبرنامه وبلاگ سریال 24 " می باشند . همانطور كه از نام دو صفحه مشهود هست با امكانات این صفحات می توانید وبلاگ را به دوستانتان پیشنهاد و در خبرنامه وبلاگ عضو شوید تا هنگام به روزرسانی وبلاگ , مطالب جدید را در ایمیل خود دریافت نمایید . 
قسمت مهم و كاربردی دیگر ایجاد شده تالار گفتگو می باشد . این قسمت كه در جهت افزایش تعامل كاربران وبلاگ با یكدیگر و اعضای تیم وبلاگ ایجاد شده است با قدرت phpBB ایجاد شده و می توانید با ایجاد تاپیك های مختلف به بحث و تبادل تظر بپردازید . امیدواریم تمام دوستداران سریال و بازدیدكنندگان عزیز در این تالار عضو شده و مشاركت داشته باشند .
گالری تصاویر هم به زودی افتتاح خواهد شد . البته كار آن تقریبا به پایان رسیده و پس از بارگذاری تعدادی تصویر می توانید از آن استفاده كنید .